Free credit RM18, tanpa deposit, atas setiap akaun Malaysia yang verifiedClaim RM18
1.2% balik dari tiap bilik, tiap malam

Main RAMLY888 Casino dan Ambil 1.2% Balik Tiap Malam, Naik ke 2.2%

Bilik mana pun korang habiskan petang tu, sebahagian dari apa korang taruh memang balik pukul 10 malam. Rate asas 1.2% turnover dan dia dibayar sebagai cash masuk main wallet tanpa turnover atas dia, naik ke 2.2% bila tingkat korang naik. Tembak ikan bayar 1.5% dan esports 1.0%, dua-dua atas wallet yang sama, dan takde apa nak diclaim untuk mana-mana dia. Buka bilik tembak ikan RAMLY888 dan rate paling tinggi atas lantai ni memang dah jalan.

Main RAMLY888 Casino dan Ambil 1.2% Balik Tiap Malam, Naik ke 2.2%
1.2%turnover balik, tiap bilik
1.5%rate tembak ikan, paling tinggi kat ni
2.2%kat tingkat paling atas tangga
10pmbila rebate hari tu settle
  1. Main apa saja yang korang datang nak main. Turnover dibaca masa dia berlaku dan takde apa nak didaftar awal-awal.
  2. Letak sejam atas tembak ikan kalau korang nak rate paling tinggi atas lantai ni. Dia pulangkan 1.5% bukan 1.2%.
  3. Check wallet lepas pukul 10 malam. Rebate tu cash, dia memang dah boleh withdraw, dan takde turnover duduk atas dia.
  4. Teruskan main untuk pegang tingkat korang. Semakan jalan tiap 90 hari dan dia gerak akaun turun macam dia gerak naik.

Cashback bukan bonus, dan tu seluruh bezanya

Bonus tu credit dengan turnover melekat, tunggu dalam balance dia sendiri sampai dia dimain habis. Cashback transaksi sebaliknya: bahagian tetap dari apa korang dah taruh, dipulangkan sebagai cash masuk main wallet, bebas nak diwithdraw jam yang sama dia mendarat. Dia dibayar atas turnover bukan atas kalah, jadi petang yang habis depan dapat sama persis macam yang tak.

Tiap bilik atas online casino ni bayar asas 1.2%, dan rate tu melekat kat akaun bukan kat game, dan sebab tu satu game slot, satu shoe baccarat dan satu taruhan bola semua settle atas peratusan sama untuk akaun sama. Cashier jumlahkan hari tu pukul 10 malam dan bayar sekali, jadi korang nampak satu angka bukan senarai serpihan.

Tembak ikan bayar 1.5% dan esports bayar 1.0%

Dua bilik duduk luar rate asas. Tembak ikan pulangkan 1.5%, peratusan paling tinggi atas lantai ni, dan tu padan untuk bilik tempat tembakan keluar tak berhenti dan turnover naik lagi laju dari apa jam cadangkan. Esports pulangkan 1.0% atas perlawanan yang dibawa lalu buku esports.

Dua-dua rate tu tak payah dipilih atau dihidupkan. Cashier baca turnover tu datang dari bilik mana dan letak peratusan yang padan sebelum dia jumlahkan hari, jadi petang yang berpecah antara meriam tembak ikan dengan satu reel balik dua peratusan atas satu bayaran. Apa yang rebate tak pernah buat, gerak ikut keputusan korang: dia dikira atas apa yang lalu, bukan apa-apa lain. Pakai rate tu atas slot RAMLY888 dan turnover naik paling laju.

Apa tiap tingkat bagi korang selain rate lagi tinggi

Rate tu tajuk utama dan dia bukan satu-satunya benda yang gerak. Credit birthday RM88 sampai sekali setahun dari tingkat tengah ke atas. Talian khas ke support buka kat titik sama, dan tu paling penting atas soalan cashier pukul dua pagi. Lagi atas, siling tempat duduk atas meja naik dan had withdraw harian gerak ke arah RM60,000.

Takde satu pun dibeli dan takde satu pun luput dalam satu musim. Turnover sorang-sorang tentukan dia, semakan jalan tiap 90 hari dua arah, dan akaun yang jadi senyap pulangkan satu tingkat macam akaun sibuk ambil satu. Player yang pecahkan satu petang merentas tiga bilik panjat atas kelajuan sama persis macam orang yang habiskan semua atas reel, sebab tangga tu kira turnover bukan kira dia datang dari mana.

4D tak pulangkan apa-apa, dan berbaloi tahu kenapa

4D satu-satunya vertikal kat sini yang langsung tak sumbang turnover dan dikecualikan dari tiap bonus. Satu tiket tak layak cashback, dia tak clear bonus selamat datang dan dia tak gerakkan korang naik satu tingkat. Tu disebut terus terang bukan ditanam, sebab tahu benda tu lepas kejadian tu cara pembaca berhenti percaya satu board peratusan.

Apa dia bagi balik sebaliknya, struktur hadiah yang diterbitkan dan settlement petang yang sama, dan tu jenis pulangan lain dan tukaran adil untuk sesiapa yang datang untuk cabutan bukan untuk rebate. Kalau korang nak rebate tu bekerja masa cabutan tengah tunggu, letak stake yang korang nak simpan tu dalam bilik lain dan biar dua-dua jalan.

Semua kat atas dibayar dalam ringgit, masuk satu balance

Rebate, komisen dan satu jackpot semua mendarat dalam main wallet yang sama sebagai real money, dalam MYR, dan semua dia boleh keluar lalu laluan sama atas 3 hingga 8 minit yang sama. Takde mata wang point nak ditukar, takde balance ganjaran berasingan dan takde apa yang luput kalau dia tak dibelanja dalam satu tingkap.

Tu sebab praktikal kenapa rate tu penting lebih dari rupa dia. Rate yang melekat kat cash dalam main wallet berbaloi nilai muka dia, manakala nombor sama yang melekat kat bonus credit berbaloi apa saja yang hidup lepas turnover atas dia. Ambil tempat duduk kat live casino RAMLY888 dari RM2 dan rebate tu jalan dari tangan pertama.

Akaun korang pun bawa welcome sukan 70% sampai RM588

Sportsbook duduk atas balance sama macam lantai casino dan dia bawa offer pembuka dia sendiri: deposit bonus 70% bersiling RM588 sebelah sukan, berasingan dari 120% yang buka sebelah kasino. Odds jalan Asian handicap secara default, dengan decimal dan odds Malay atas slip yang sama, dan buku belakang dia IBC Maxbet, CMD368, SBOBET dan Saba Sports.

Bola paling banyak. English Premier League, Liga Super Malaysia, La Liga, Serie A dan UEFA Champions League dibawa merentas buku-buku tu, dan parlay diterima sampai RM1,800. Cash out ada atas satu taruhan pre match masa market terbuka, bukan atas parlay. Esports jalan lalu TF Gaming atas Dota 2, CS2, Valorant, Mobile Legends dan League of Legends, dan satu siri settle atas bracket rasmi penganjur.

Apa yang balik, kat situ dua belah tu beza. Satu taruhan bola dapat rebate asas atas peratusan sama macam satu spin atas slot game, esports dapat 1.0%, dan berat ke arah bonus lagi rendah dari lantai: 20% untuk sportsbook dan 15% untuk esports lawan 100% atas reel. Setiap berat judi online diterbitkan untuk tiap produk kat sini, termasuk yang lawan korang, dan satu kasino online lagi senang dipercayai sebab tu. Takde apa nak dipindah antara produk, sebab deposit, payout dan rebate jumpa dalam satu wallet, dan syarat online gambling untuk tiap bilik satu set je.

BilikApa yang balikBila dia sampai wallet
Game slot1.2% turnover, sampai 2.2%Tiap malam pukul 10, sebagai cash
Meja live dealer1.2% turnover, sampai 2.2%Tiap malam pukul 10, sebagai cash
Tembak ikan1.5%, rate paling tinggi kat siniSebagai rebate tembak ikan, berasingan
Esports1.0%Sebagai rebate esports, berasingan
4DTakde apa, dan takde turnover punHadiah settle petang yang sama

Soalan lazim

Cashback dibayar atas apa saya kalah atau apa saya taruh?

Atas apa korang taruh. Turnover je input dia, jadi petang menang dan petang kalah pulangkan peratusan sama, dan jumlahnya settle sebagai cash pukul 10 malam tanpa wagering atas dia.

Bilik mana pulangkan paling banyak?

Tembak ikan atas 1.5%. Game slot dan meja live bayar asas 1.2% naik ke 2.2% ikut tingkat, esports bayar 1.0%, dan 4D takde rebate langsung.

Tiket 4D kira ke untuk apa-apa?

Tak. 4D tak sumbang turnover dan dikecualikan dari tiap bonus, jadi dia tak dapat cashback dan tak clear bonus. Hadiah dia sendiri settle masuk wallet petang yang sama.

Boleh ke saya hilang satu tingkat atas tangga tu?

Boleh. Semakan jalan tiap 90 hari dan gerak akaun dua arah, atas turnover je. Takde apa nak diclaim untuk kekal satu tingkat dan takde apa nak dibayar untuk pegang satu.

Ada wagering requirement ke sebelum cashback boleh keluar?

Takde. Cashback bukan bonus: dia dibayar atas turnover sebagai cash pukul 10 malam dan akaun gaming tu boleh withdraw dia jam yang sama. Deposit bonus kes sebaliknya, dan apa yang clear dia berat bilik bukan satu pendaraban. Welcome bonus, free spins harian dan jackpot progressive semua duduk atas balance yang sama, dari slots dan casino game sampai live dealer game dengan blackjack, dan korang boleh play dia dari mobile app atau dari browser dengan payment methods yang sama.

Slot
Slot2,050+game slot, sembilan studio buka tanpa install apa-apa
Live Casino
Live Casino96meja live dealer dari enam studio
4D
4DRM1minimum atas Magnum, Sports Toto dan Da Ma Cai
Sukan
SukanRM1,800siling parlay atas Asian handicap
Pilih satu bilik, taruh apa yang korang datang nak taruh, dan 1.2% dari dia balik dalam wallet menjelang pukul 10 malam.Daftar & Claim